Cel mai mare festival auto din România, Poli AutoFest, se întoarce în Capitală la finalul lunii, în perioada 22-24 mai, potrivit unui anunț...
deAlexandru Stan13/05/2026Politehnica București organizează împreună cu Administrația Prezidențială o expoziție de mașini istorice. Aceasta se va desfășura în curtea Palatului Cotroceni, în perioada 30 mai...
deAlexandru Stan30/05/2025